Systemy nawadniania

Sparrowgarden dbając o najwyższą jakość oferowanych usług, wdraża specjalistyczne systemy nawadniania oparte na innowacyjnych rozwiązaniach.
Nasza firma zawsze dba o to, aby wszystkie urządzenia do nawadniania odznaczały się efektywnym i zautomatyzowanym działaniem podczas prac ogrodowych i rolniczych. Naszym Klientom oferujemy nie tylko nowy sprzęt, ale również możemy wykonać modernizację istniejących już systemów nawadniania.

sprinkler-3569233_1280

Automatyczny system nawadniania podlewa ogród za pomocą zraszaczy lub linii kroplujących, dobranych do rodzaju roślinności. Nad pracą całości czuwa odpowiednio zaprogramowany komputer. Zastosowane w systemach nawadniania nowoczesne rozwiązania gwarantują szybką instalację oraz niskie koszty eksploatacji.

Korzyści z zastosowania automatycznego nawadniania:

Oszczędność czasu

System sam podlewa ogród, jest w pełni zaautomatyzowany, więc nie wymaga dodatkowej obsługi.

Oszczędność wody

Odpowiednio ustawienie sterownika optymalizuje zużycie wody, co przekłada się na niższe rachunki za wodę i koszty utrzymania ogrodu.

Zdalne zarządzanie

Sterownik do zarządzania systemem umożliwia dostęp do nawadniania z każdego miejsca poprzez internet.

Możemy wykonać także:

Drenaż opaskowy jest stosowany wówczas, gdy woda gruntowa zbiera się wokół podziemnych ścian domui zaczyna podmywać fundamenty. Drenaż opaskowy jest to system rur drenarskich, których zadaniem jest odbiór wody i odprowadzenie jej w bezpieczne miejsce.

sparrowgarden-pl-usługi ogrodnicze-białystok

Jesteś zainteresowany wyceną? Zadzwoń do nas! 798 784 848