Zakładanie ogrodów

Założenie ogrodu to proces skomplikowany, wymagający indywidualnego podejścia, szerokiej wiedzy zawodowej, oraz doświadczenia. Zaufaj nam, dzięki naszej pracy marzenia o idealnym ogrodzie staną się rzeczywistością!
Oprócz tradycyjnych ogrodów przydomowych realizujemy: ogródki działkowe, zielone tereny miejskie oraz zielone powierzchnie dachowe.

garden-2437534_1280
gazebo-195524_1280

Zakładanie ogrodów

Tworzymy projekt ogrodu, zbieramy informacje o potrzebnych materiałach, ustalamy czas i zakres naszej pracy. Przedstawiamy kilka propozycji projektu i wybieramy z klientem tą najlepszą.

Pielęgnacja ogrodów

Wykonamy cięcia pielęgnacyjne,
uzupełnianie ściółki np. kory sosnowej, wykładanie rabat włókniną, dosadzanie roślin oraz odmładzanie ogrodu.

meadow-115676_640

Dbać o ogród należy o każdej porze roku. Wszystko co ma wyglądać na zadbane i świeże wymaga ciągłej pielęgnacji. Podobnie jest z ogrodami, jeśli chcemy uzyskać piękne efekty musimy dbać o ogród cały rok. Nasza firma świadczy kompleksowe prace w zakresie zakładania i pielęgnacji ogrodów. Możemy również  przekształcić istniejący już ogród zgodnie z życzeniem klienta.

Korzystanie z naszych usług to gwarancja posiadania pięknego ogrodu, który nie tylko zachwyci sąsiadów, ale też stanie się idealnym miejscem na odpoczynek dla całej rodziny. 

Jeśli mieszkasz w Białymstoku lub w okolicach skontaktuj się z nami!

W ramach naszych prac możemy wykonać:

Oczka wodne

Ścieżki ogrodowe, podjazdy

Montaż konstrukcji ogrodowych (kratki, panele)

Malowanie konstrukcji ogrodowych

Zielone ściany z mchu

Zakładanie oświetlenia ogrodowego LED

Układanie nawierzchni ogrodowych

Układanie piaskowca - murki

Jesteś zainteresowany wyceną? Zadzwoń do nas! 798 784 848