Zakładanie trawnika:

Nasza firma gwarantuje kompleksową obsługę, jeśli chodzi o zakładanie trawników. Dotychczas zakładaliśmy zarówno tradycyjne trawniki (wysiewane), jak i coraz bardziej popularne trawniki z rolki. Jeśli zależy ci na szybkim efekcie polecamy trawnik z rolki, jeśli jesteś cierpliwy i chcesz mieć tańsze rozwiązanie, polecamy trawę z siewu.
To ty decydujesz, my działamy!

Zakładanie trawy z rolki

Jeżeli zależy Wam na pięknym i zielonym trawniku w kilka dni, warto przemyśleć założenie trawnika z rolki. Takie rozwiązanie jest o wiele szybsze i efektowne niż zwykły wysiew trawy. Cechuje się także wysoką trwałością, więc efekty będą długo falowe. Przed rozłożeniem trawy z rolki, należy odpowiednio przygotować podłoże. Przy wyborze trawnika nasi specjaliści zwracają uwagę na jakość trawy, jej kolor, sprawdzamy czy korzenie są długie i gęste. Zawsze dokonujemy najlepszego wyboru!

Trawnik z siewu

Jest to tradycyjna metoda wysiewu trawy. Decydując się na taki trawnik należy wziąć pod uwagę dłuższy czas oczekiwania na efekt końcowy. Czas po jakim widocznę bedą efekty to około miesiąć.  Aby wzrost trawy był efektywniejszy nasza firma zadba o wzbogacenie gleby specjalnie dobranym długo działającym środkiem wspomagającym siew. Następnie przykrywamy nasiona warstwą ziemi urodzajnej, która chroni przed ich wysychaniem i dodatkowo użyźnia. Po tak kompleksowy przygotowaniu wystarczy już tylko regularnie całość nawadniać i czekać, aż pojawi się piękna zielona trawa.

W zależności od oczekiwań oraz wymagań Klienta, zapewnić możemy m.in.:

Koszenie trawy

nawożenie czy też wertykulacje trawników

Prace sezonowe

Odśnieżanie i wycinkę drzew;

Rekultywacja trawnika

aeracja, wertykulacja, piaskowanie, nawożenie, dosiewanie.
Dosadzanie roślin.

Obrzeża trawnikowe

Wykonamy opsaki z kory oraz kostki brukowej.

Ochrona roślin

Nawożenie, odchwaszczanie oraz
zabezpieczanie roślin na zimę;.

Prace przy drzewach i krzewach

Przycinanie drzew, krzewów i roślin.

Jesteś zainteresowany wyceną? Zadzwoń do nas! 798 784 848